Üretim Kapasitemiz

Yurtiçinde ve birçok firmaya danışmanlık ve üretim hizmeti veren Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. bünyesinde üretilen yüzlerce ürünün ile müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamış olmanın haklı gurunu yaşmaktadır.

Kaliteli ürünleri üretmeyi şiar edinmiş olan Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. her geçen gün hızla artan müşteri memnuniyeti sayesinde aynı zamanda, yurtdışında birçok ülke de distribütörlükleri bulunmakta ve onlarca ülkeye fason üretim ve ürün destek hizmeti sunmaktadır.

5000 m2 Kapalı alanda hizmet vermekte olan Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. bünyesinde ARGE, Mikrobiyoloji ve Kalite Kontrol Laboratuvarları barındırmaktadır.

Katı, Likit, Toz, Yarı likit formlarda üretim hatlarına sahip Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş.;

Yıllık 576 Milyon Kapsül,

986 Milyon Tablet, 320 Milyon Film Kaplı Tablet,

420 Milyon Yumuşak Kapsül Olarak da bilinen Softjel Kapsül,

57 Milyon Toz Şase (Sachet) dolum,

86 Milyon Blister Ambalaj,

13 Milyon Alu-Alu Blister Ambalaj

48, Milyon Şişe Likit Üretim

87 Milyon Efervesan Tablet

20 Milyon Tüp Krem, Pomat, Jel

Üretim Kapasitesine Sahiptir.

Tecrübeli kadrolarının yön verdiği çalışmalarla, ARGE, kaliteli hizmet, ürün geliştirme, formülasyon çalışmaları, kalite kontrol, fason ürün danışmanlığı, üstün kapasiteye sahip tam donanımlı üretim, yüksek kapasiteye sahip yumuşak kapsül, kapsül, tablet üretim, üretim izni gibi daha pek çok konuda alanında yeterli uzman kadrosuyla dünya standartlarında hizmet veren Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş.; ülkemizde takviye edici gıda ve kozmetik sektörüne yapılmış en büyük üretim tesislerinden biri olmanın gururu ile yarınlara güvenle bakmaya ve bu konuda her türlü gelişim ve yatırımları yapmaya devam etmektedir.
Hedef hayat kalitenizi artırmaksa, Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. yanınızda…

Sağlık Mutluluktur…
BEREKET İLAÇ VE KOZMETİK A.Ş

Bereket ilaç Üretim Kapasitesi
responsive

koşulsuz Hijyenik üretim

Tüm alanlarda koşulsuz hijyenik üretim gerçekleştiriyoruz.