Kalite Politikamız

Kalite, Gıda Güvenliği ve Helal Gıda Politikası

Üretim tesisimiz, takviye edici gıdaların üretimini ve dolumunu (üretim, dolum, ambalaj, paketleme) yapmakta olup, gıda güvenliği politikamız olarak ise aşağıda belirttiğimiz ilkeleri tüm çalışanlarımız ile birlikte kendimize ilke edinmekteyiz.

– Müşterilerimizin taleplerini istenilen üst düzey kalitede ve optimum sürede karşılamak.

– Uluslararası geçerliliğe sahip GMP (iyi üretim Uygulamaları) Sertifikası, ISO 13027 Hijyen ve Sanitasyon Sertifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası, İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası, HELAL sertifikası gibi belgelere sahip Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş., standartları uygulayarak gıda güvenliğinin sürekliliğini sağlamak.

– Tüm alanlarda koşulsuz hijyenik üretim gerçekleştirmek

– Çalışanların sürekli eğitimlerini ve gelişimlerini sağlayarak, sürekli iyileştirmede bulunmayı taahhüt etmek.

– İş ortaklarımıza özverili olmak suretiyle; müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak ve firmamıza duyulan güveni muhafaza etmek.

– Kaliteli, güvenli ve helal gıda üretmenin temeli olan tüm yasal ve İslami şartları eksiksiz yerine getirerek, güvenli helal gıda takviyesi ürünleri üretmek.

– Hammadde seçiminin gıda güvenliği ve helal gıda gerekliliklerine uygun olmasını sağlamak.
– Helal Gıda Yönetim Sistemi’nin hammadde menşeinden başlayarak tüketime hazır hale gelene kadar geçen süreçlerde etkin olmasını sağlamak.

– Uygulanmakta olan Helal Gıda Yönetim Sistemi’nin tüm birimlerce anlaşılması, uygulanması ve iyileştirilmesini sağlamak.

– Helal gıda logosunu yasal prosedürlere uygun şekilde kullanmak.

responsive

koşulsuz Hijyenik üretim

Tüm alanlarda koşulsuz hijyenik üretim gerçekleştiriyoruz.