Hakkımızda

Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş.

Sektörün Öncü Kuruluşlarından olan Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş., Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için çalışan 2003 yılından bugüne sağlıklı bireyler ve mutlu yarınlar için Takviye Edici Gıda ve Kozmetik Üretimi alanında en üst sistem ve ekipmanlar ile donatılmış bir üretim tesisine sahiptir.

Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş., üstün hizmet anlayışı ve teknolojisi ile hazırlanan en doğru ürünlerini, en kaliteli şekilde pazara ulaştırmak için her gün kendisini, altyapısını ve makina donanımını geliştirmektedir. Türkiye’nin en seri üretim hattını iş ortaklarına sunabilmek için büyük yatırımlar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Her geçen gün müşteri sayısını ve memnuniyetini artıran Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. Türkiye’nin en büyük üreticisi olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Gıda Tarım Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın tüm gerekli belgelerine sahip olan Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. aynı zamanda, Uluslararası geçerliliğe sahip GMP (iyi üretim Uygulamaları) Sertifikası, ISO 13027 Hijyen ve Sanitasyon Sertifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası, İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası, HELAL sertifikası gibi belgelere sahip Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş., yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarının ve müşterilerinin güvenine layık olmuştur.

Yurtiçinde ve birçok firmaya danışmanlık ve üretim hizmeti veren Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. bünyesinde üretilen yüzlerce ürünün ile müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamış olmanın haklı gurunu yaşmaktadır.

Kaliteli ürünleri üretmeyi şiar edinmiş olan Bereket İlaç ve Kozmetik A.Ş. her geçen gün hızla artan müşteri memnuniyeti sayesinde aynı zamanda, yurtdışında birçok ülke de distribütörlükleri bulunmakta ve onlarca ülkeye fason üretim ve ürün destek hizmeti sunmaktadır.

responsive

milyonlarca bitkiden şifa arıyoruz

Sizin için milyonlarca bitkiyi inceliyoruz.